Originální a nápaditá přeměna sídla Mercedes Benz

Elegantní, luxusní a nápadité. Takové jsou interiéry sídla společnosti Mercedes Benz. Na jejich přeměně jsme spolupracovali s naší divizí PBW Interiors. Vyráběli jsme nový atypický nábytek na míru, dodávali a instalovali jsme dekorace, osvětlení a další designové prvky.

Součástí zakázky byla také moderní kuchyňská linka s černým anti-finger povrchem a nerezovými doplňky. Lavice v organických tvarech v dekoru dubu jsou precizní ukázkou práce našeho týmu truhlářů a čalouníků. Čalouněné sedáky jsme vyráběli z látky Compo, kterou máme exkluzivně v nabídce. Do interiéru jsme zakomponovali skříňový nábytek v příjemném dubovém dekoru.

Zeleň v interiéru bez nutnosti údržby

Jak se dá pracovat s prvkem zeleně v interiéru, bez nutnosti údržby? Jako dekoraci jsme na obložení stěn použili stabilizovaný mech, který si zachovává svůj přirozený vzhled. Tvarosloví jsme přizpůsobili designu architektonického návrhu, kombinovali jsme jej s různými materiály.

„Světelná stěna vyjadřuje sílu značky,
evokuje kreativitu a inovativní přístup“

Největší zajímavostí rekonstrukce sídla Mercedes Benz je skleněná stěna s chytrým osvětlením řízeným aplikací. Sklo je potisknuto tak, aby z něho vystupovala loga Mercedes Benz – elegantní a hravý prvek interiéru vyjadřuje sílu značky.

Ve spolupráci s architektonickým studiem Colliers International se podařilo vytvořit nápadité a svěží kancelářské prostory, kterým dominují energické barvy a hravé detaily.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *