Organické tvary promlouvají v interiérech biofarmaceutické společnosti AbbVie

V přírodě na ostré hrany nenarazíme. Jednotícím prvkem designové proměny významné biofarmaceutické společnosti AbbVie se staly oblé, organické tvary. Kancelářské prostory jsme oživily atypickým nábytkem a dekoracemi na míru.  

Ve spolupráci s architektonickým studiem Colliers International vznikly moderní a vzdušné kanceláře. Nábytek jsme zhotovili v oblíbené kombinaci matná bílá – dub. Dřevěný dekor se prostory prolíná a zajišťuje příjemnou atmosféru vhodnou pro soustředěnou práci.

Dynamiku interiérům dodávají syté optimistické barvy

Na čalounění a doplňky jsme použili syté optimistické barvy, které korespondují s brandingem i zaměřením firmy. Narazíte na ně i v zasedacích místnostech, v podobě krásného obložení stěn. Do prostor jsme dodávali také zrcadla atypického tvaru nebo lamelové stěny s efektním průhledem.

„Nadstandardní bar s masivní deskou je pro zaměstnance místem setkávání, inspirace a sdílení.“

Společná kuchyň pro zaměstnance je místem setkávání i odpočinku. Významným prvkem se stal atypický bar nadstandardních rozměrů. Rozlehlá masivní deska je vyrobena z jednoho kusu. Zajímavostí tedy může být fakt, že do interiéru jsme museli přestěhovat celý bar vcelku, což bylo logisticky náročnější. Ale nic, s čím by si tým PBW Interiors nedokázal poradit.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *