Innovation

d

Sledujeme a určujeme trendy, staráme se o hladký chod firmy. Propojíme vás s IT profesionály a pomůžeme optimalizovat firemní procesy.

Inovace jsou naše vášeň a umíme se postavit jakýmkoli výzvám.

Efektivita IT a pracovních procesů

Dbáme na efektivní využívání informačních technologií v rámci PBW Group a staráme se o optimalizaci pracovních procesů. Vždy tak máme k dispozici přesná data, poskytneme vám podrobný přehled o průběhu stavby a výrobním týmům zároveň v reálném čase zpřístupníme všechny nezbytné informace.

Inovace a propojení technologií

Inovace zavádíme napříč firmou – jak pro potřeby administrativy a managementu, tak do samotného výrobního procesu. Klademe důraz na propojení jednotlivých technologií.

IT poradenství

Výrobním týmům zajišťujeme specializované poradenství při výběru a nasazení IT řešení, která se postupně stávají nezbytnou součástí stavebních projektů. Po dokončení a předání projektů, které byly realizovány pro konkrétní klienty jinými divizemi naší společnosti, přejímáme zodpovědnost za další správu a údržbu implementovaných IT řešení.

Software pro stavebnictví

Spolupracujeme s vývojovými odděleními partnerů na tvorbě softwaru pro potřeby stavebního průmyslu.

Spravujeme data a optimalizujeme procesy skupiny PBW Group. Vyvíjíme online technologie využitelné ve stavebnictví. Propojujeme firmy s IT profesionály.
Spravujeme data a optimalizujeme procesy skupiny PBW Group. Vyvíjíme online technologie využitelné ve stavebnictví. Propojujeme firmy s IT profesionály.

Potřebujete stavební deník nebo jinou aplikaci pro stavebnictví? Chcete poradit s IT a nastavit funkční procesy ve firmě? Napište nám.