Interiors

d

Realizujeme váš vysněný interiér od návrhu po dokončení, s důrazem na kvalitu, funkčnost, estetiku i příznivou cenu. Milujeme výzvy a nebojíme se složitých zadání. Jsme tady pro korporace i jednotlivce.

V úzké spolupráci s předními architekty a developery měníme vaše interiérové sny ve skutečnost.

Dodržujeme termíny

Naší prioritou je vždy dodržet termíny, a to i v případě nečekaných komplikací, které jsou součástí každého stavebního projektu. Často se nám podaří práci dokončit dokonce dříve, než je plánováno.

Milujeme výzvy

Jsme připraveni realizovat i ty nejodvážnější návrhy architektů a vyzkoušet nové technologie. Tyto výzvy nás nejen baví, ale také s nimi máme rozsáhlé zkušenosti, které nám umožňují přistupovat k projektům s otevřenou myslí.

Jsme pečliví

Zajišťujeme profesionální řízení projektů a kvalitní provedení prací našimi montéry přímo na místě. Naše týmy jsou vybaveny potřebnými znalostmi a dovednostmi, aby zajistily, že každý detail projektu bude proveden s maximální pečlivostí.

Milujeme výzvy a náročná zadání

Vybrané realizace

Projekt
Místo
Rok

Dbáme na každý detail

K projektům přistupujeme s otevřenou myslí, smyslem pro detail a bohatými zkušenostmi. Poradíme, nadesignujeme, realizujeme.

Nábytek na míru

Vytváříme nábytek na míru s důrazem na kvalitu a inovace. Používáme pouze prvotřídní materiály a nejnovější technologie, abychom zajistili, že výsledek bude nejen krásný, ale i funkční a dlouho vydrží. S bohatými zkušenostmi z projektů pro Mercedes, Expediu, bytový dům ve Špindlerově Mlýně nebo třeba Atrium Flora zvládneme kvalitně a efektivně realizovat i vaše specifické a originální požadavky. Nabízíme ale i designový typový nábytek.

Moderní podlahy

Nabízíme široké spektrum moderních podlah z materiálů, jako jsou koberce, vinyl, dřevo a dlažba. Kromě standardní nabídky se také specializujeme na práci s atypickými materiály, přizpůsobujeme se specifickým potřebám a přáním našich klientů. Díky našim zkušenostem a precizní práci kvalifikovaných montérů zajišťujeme efektivní realizaci za férovou cenu.

Originální i klasické dekorace

Dekorace jsou klíčovým prvkem v celkovém designu interiéru. Nabízíme širokou paletu řešení – od závěsů po rozmanité a často i atypické dekorační prvky. Jako u všech našich realizací klademe důraz nejen na špičkový design, ale i preciznost provedení, funkčnost a smysluplnou ekonomiku. Závěsy a textilní dekorace jsou vyráběny na míru, s možností potisku nebo výšivek. Příkladem originálních řešení mohou být zelené dekorativní stěny a mapy v sídle agentury Kantar nebo závěsy a další dekorace v pražském sídle firmy Mercedes.

Obklady a podhledy bez limitů

Specializujeme se na realizaci obkladů z různorodých materiálů, jako je keramika, dřevo, kov nebo sklo, které navíc mohou plnit další funkce, třeba akustické. A to i ve velmi atypických a náročných provedeních na míru. Máme bohaté zkušenosti s originálními projekty, které vyžadují rozsáhlá a konstrukčně složitá řešení.

Realizovali jsme například technicky náročné podhledy v centru Bořislavka, obložení nového sálu Fakulty umění Ostravské univerzity v novostavbě Klastru umění a designu lakovanými deskami Cetris a lamelami z dubové dýhy, podhledy a obklady v historickém Rudolfinu nebo třeba akustické dekorační panely s logem firmy v našem sídle Rakovka.

Ať už sníte o čemkoliv, my vaše představy proměníme v realitu. Dodržujeme termíny, často dokončíme práci i před stanoveným datem. Jsme připraveni realizovat i ty nejodvážnější návrhy architektů a vyzkoušet nové technologie
Ať už sníte o čemkoliv, my vaše představy proměníme v realitu. Dodržujeme termíny, často dokončíme práci i před stanoveným datem. Jsme připraveni realizovat i ty nejodvážnější návrhy architektů a vyzkoušet nové technologie

Cokoli si vymyslíte, my zrealizujeme. Včas, za dobré peníze a dotažené do detailu.