Service

d

Potřebujete půjčit stavební stroje, vozy nebo nářadí? Postarat se o úklid kanceláří i domácnosti? Nebo užijete plně vybavenou mobilní dílnu či facility management?

Půjčovna stavebních strojů a vozidel

Zajišťujeme pronájem široké palety vozidel a stavebního nářadí, a to včetně nákladních vozů i manipulační techniky. Díky tomu získáte nezbytné vybavení pro své projekty bez potřeby vlastní investice. Poskytujeme také komplexní logistické služby, včetně dopravy a manipulace s materiálem přímo na staveništi. Zjišťujeme i odvoz a likvidaci odpadu.

Úklidové služby

Poskytujeme kompletní úklidové a údržbářské služby pro domácnosti i kanceláře, včetně tepování, úklidu staveb, hloubkového čištění, drobných oprav, malování, mytí oken a údržby zeleně. Využíváme moderní průmyslové technologie a kvalitní prostředky. Zajistíme pravidelný úklid i větší nárazové akce. Jsme tým, který pokrývá většinu řemeslných profesí.

Facility management

Nabízíme komplexní správu budov a objektů. Tato služba zahrnuje nejen běžnou správu nemovitostí, ale i jejich technické zabezpečení a údržbu, aby váš majetek zůstal v dobrém technickém stavu. Specializujeme se také na efektivní správu majetku a optimalizaci provozních nákladů.

Pojízdná dílna

Široké možnosti oprav přímo v místě dění. Dílnu si můžete pronajmout na různé akce, ale také kdekoli, kde se může objevit situace vyžadující rychlou reakci. Plně vybavené servisní vozidlo obsahuje například teleskopický žebřík, osvětlení, aku okružní pilu, vrtací kladivo, aku přímočarou pilu, skládací vozík a mnoho dalšího.

Půjčovna vozů a techniky

Nabízíme pronájem vozů, stavební i manipulační techniky a vybavení: specializovaná vozidla, logistika materiálu, půjčovna nářadí i stavební techniky. Vše pro efektivní realizaci stavby bez nutnosti vlastních investic.

Nákladní vůz IVECO Eurocargo MLC180

Kontejnerový nosič s hydraulickou rukou.

 • Nabízíme převoz materiálu, suti, stavebních strojů
 • Ložná plocha – 2,2 x 4,5 m
 • Nosnost – 8,2 t

Dodávkové vozy

 • Plocha až 8 m3
 • Citroen Jumper L4H3
 • Renault Master L3H3
 • Citroen Jumpy L2H1

Drobná manipulační technika s obsluhou

 1. Vysokozdvižný vozík Doosan G30S – plynový silniční VZV
  Celková hmotnost: 4 565 kg
  Nosnost na těžišti: 3 000 kg

2. Terénní vysokozdvižný vozík DESTA DVHM

Minibagr Bobcat E50

max. hloubkový dosah se lžící: 3 923 mm

max. hloubkový dosah s drapákem: 5 500 mm

max. výsypná výška se lžící:  4 179 mm

rypná síla na válci lžíce: 42 000 N

rozteč pojezdových kol: 1 998 mm

regulační pístové čerpadlo

výkon pístového čerpadla: 138,5 l/min

výkon přídavné hydrauliky: 75,7 l/min

šířka stroje: 1 960 mm

otoč ramene (off set): vlevo 75°, vpravo 50°

Kolový nakladač Bobcat S530

 • Lžíce
 • Vidle
 • Silniční čisticí kartáč
 • Možnost pronájmu s obsluhou

Stavební technika

 1. Omítačka PFT G4

PFT G4 je kontinuálně pracující směšovací čerpadlo pro strojně zpracovatelné suché malty. Může být plněna z pytlů nebo rovnou ze sila/kontejneru prostřednictvím víka přímého propojení k silu nebo víka pro přefuk společně s PFT SILOMAT.

 1. Čerpadlo Duo-mix 2000

Čerpadlo na omítky a maltu a zároveň míchačka v jednom s integrovanou vodní pumpu. Patentovaný duální míchací princip a princip míchání „materiál do vody“, díky kterému je materiál lépe promíchaný, lépe se zpracovává a má větší vydatnost. Zpracovává volně ložený materiál, pytlovaný materiál nebo tekuté disperze.

 1. Pumpa pro čerpání betonových potěrů Mixokret M760 DHB
 1. Stříkací zařízení Graco T-MAX 657

Kombinované stříkací zařízení s elektrickým pohonem vhodné pro zpracování disperzních stěrek.

 1. Vysokotlaké stříkací zařízení Graco Mark X

Výkonné vysokotlaké stříkací zařízení s elektrickým pohonem vhodné pro zpracování většiny rozpouštědlových i vodou ředitelných materiálů, protipožárů, stěrek, bitumenů atd.

d

Nabízíme širokou škálu manipulační techniky, stavebního nářadí, strojů a vozidel k pronájmu.

Pojízdná dílna

Opravy všeho druhu na místě dění

Nákladní vůz IVECO

Eurocargo MLC180

Minibagr Bobcat E

Hloubkový dosah se lžící 3 923 mm

Minibagr Bobcat E50

Hloubkový dosah s drapákem 5 500 mm

Dodávka PBW

Plocha až 8 m3

IVECO Eurocargo MLC180

Převoz materiálu, suti, stavebních strojů

Potřebujete komplexní úklidové služby pro domácnost či kanceláře? Úklid na stavbě, tepování, mytí oken, drobné opravy, výmalbu nebo údržbu zeleně? Nebo rovnou spolehlivý facility management? Obraťte se na nás.

Úklid všeho druhu

Nabízíme široký rozsah úklidových služeb pro domácnosti, administrativní budovy i jiné veřejné prostory. Zajistíme vše, nač si vzpomenete: od běžného úklidu až po speciální hloubkové úklidy. Zajistíme i úklid na stavbách pomocí průmyslových vysavačů a úklidového stroje ECOSTA. Kromě klasických čisticích prostředků renomovaných značek nabízíme i úklid pomocí čistě přírodních přípravků.

Speciální čištění

Zajistíme tepování koberců i čalouněného nábytku nebo mytí oken. Pro hloubkové čištění používáme špičkové tepovací stroje a kvalitní čisticí prostředky renomovaných značek.

Řemeslné služby

Jsme tým, který pokrývá většinu řemeslných profesí. Dokážeme zajistit opravy a úpravy týkající se budov, bytů i kanceláří včetně pravidelné revize stavu věcí.

Péče o zeleň

Poskytujeme komplexní péči o zelené plochy.

Výmalba

Nabízíme profesionální výmalbu a opravy zdí. Používáme kvalitní materiály a moderní techniky, které zaručují dlouhodobou odolnost a estetickou dokonalost.

Facility management

Zajistíme, aby váš majetek byl vždy v top stavu a pomůžeme vám snížit provozní náklady.

Potřebujete komplexní úklidové služby pro domácnost či kanceláře? Úklid na stavbě, tepování, mytí oken, drobné opravy, výmalbu nebo údržbu zeleně? Umíme!
Potřebujete komplexní úklidové služby pro domácnost či kanceláře? Úklid na stavbě, tepování, mytí oken, drobné opravy, výmalbu nebo údržbu zeleně? Umíme!

Nabízíme výjimečnou službu využití speciálně vybaveného servisního vozu PBW all in one SERVICE.

Tato pojízdná dílna je navržena tak, aby bylo možné provést opravy a úpravy přímo na místě realizace. Můžete si ho spolu s kvalifikovaným personálem pronajmout i na různé akce a festivaly, kde je třeba řešit nečekané události a mnoho drobných oprav. Vůz je kompletně vybaven základním nářadím a dalším vybavením potřebným pro široké spektrum oprav a servisních prací.

1. Paletové místo
2. Pracovní stůl se svěrákem
3. Kanystr na pitnou vodu pro omytí rukou
4. Regály pro nářadí
5. Teleskopický žebřík
6. LED halogen
7. AKU LED lampička
8. AKU okružní pila
9. AKU kombinované vrtací kladivo
10. Vysavač malý
11. AKU přímočará pila
12. Skládací vozík – rudl
13. LED osvětlení
14. Sada očkoplochých klíčů
15. GOLA sada
16. El. rozvod 220 V

Poptejte služby našeho servisního oddělení včetně úklidu, údržby, facility managementu, pojízdné dílny nebo půjčování nářadí a strojů na stavby, a zajistěte si hladký průběh svých projektů.