PBW Group

Jsme česká rodinná stavební firma. Překračujeme zavedené postupy, propojujeme všechny články stavebního procesu a hledáme inovativní řešení. S námi dosáhnete špičkových výsledků.

20 let zkušeností

Firmu založili manželé Parisovi v roce 2006 a během několika let z ní vybudovali etablovanou stavební společnost, která se rozrostla o další divize – PBW Interiors, PBW Inovations, PBW Concrete a PBW Service. Hlavní náplní společnosti je realizace stavebních dodávek a fitout interiérů na míru. Zaměstnává okolo 120 lidí různých profesí, zkušeností, věku i vzdělání. Patří mezi významné hráče na trhu a většinu klientů získává na základě kladných referencí a doporučení.

Špičková úroveň

Otevřená firemní kultura tvoří základ pro vstřícné a přátelské pracovní prostředí, které podporuje jak profesní, tak osobní rozvoj. Vysokou prioritu přikládáme osobní odpovědnosti a výsledkům práce každého z nás. Díky tomu se nám daří nejen splňovat, ale i překonávat očekávání našich klientů, což pravidelně dokazujeme na projektech realizovaných metodou (nejen) design-build. S láskou k inovacím se snažíme tvořit a dodávat řešení, která jsou nejen esteticky přitažlivá, ale také technicky i funkčně na špičkové úrovni a vyrobená s nejvyšší precizností.

Ctíme hodnoty

Naši zákazníci, obchodní partneři a zaměstnanci jsou pro nás neocenitelní, a proto v naší každodenní práci ctíme hodnoty jako jsou integrita, loajalita, osobní přístup, zodpovědnost, spolupráce a respekt. Tyto principy nás vedou k důrazu na kvalitu a smyslu pro detail. Výsledkem je spokojenost a hrdost na dobře odvedenou práci.

Naše práce

- Vybraná realizace

We help to grow.

"Chceme vytvářet a poskytovat hodnoty v podobě technicky i funkčně správných, vizuálně atraktivních, precizně zpracovaných a spolehlivých dodávek, které jsou nedílnou součástí moderního životního prostředí lidské společnosti."